Ślub to wyjątkowy i niepowtarzalny dzień w życiu człowieka

Wiemy, że Twój ślub to o wiele więcej niż tylko jeden dzień. To wydarzenie, które przez dziesięciolecia było tworzone przez rodzinę, przyjaciół i nieoczekiwane cuda życia. Dlatego nie oprawiamy formy waszego ślubu, a raczej odkrywamy wspaniałe chwile i ożywiamy je poprzez filmowanie i fotografowanie.
Ostatnie Projekty

Co mówią nasi klienci

Jest pięknie♥️ Dziękujemy bardzo!! 😍😍 i oczywiście pozdrawiam moich fanów 😂😂
Adrianna Świerczyńska
klientka
My dziękujemy za uwiecznienie naszego dnia 😍 Najlepsza ekipa 🥰
Kinga Zielińska
klientka
Super 😎❤️
Łukasz Hodurek
klient
Serdecznie polecamy pana Darka! Zrobił nam przepiękny film teledysk i zdjęcia ślubne. Jesteśmy mega zadowoleni. Wszystko na luzie bez stresu, w zabawnej atmosferze. Cena niska pełen profesjonalizm i szybki czas realizacji! Czego chcieć więcej? Dziękujemy raz jeszcze i polecamy wszystkim!
Ula Kania
klient
Praca z Panem Dariuszem przebiegała w miłej atmosferze, doskonale potrafi wdrożyć w działanie by nikt nie czuł skrępowania. Serdecznie polecamy usługi. Jesteśmy bardzo zadowoleni z filmu, pełen profesjonalizm.
Magdalena Jania
klient
Witam,🙂
Tak w skrócie, mieliśmy ten zaszczyt aby Dariusz kamerował Nasz Wielki Dzień- Nasz Ślub i jesteśmy bardzo zadowoleni z jego usług. Pełen profesjonalizm, świetna atmosfera, mega poczucie humoru i przede wszystkim film nakręcony perfekcyjnie. Jest na nim uchwycone wszystko co chcieliśmy aby było uwiecznione, bo to pamiątka na całe życie🙂
Serdecznie polecamy, będziecie zadowoleni-tak jak My🙂
Anna Kowalska
klient
Polecam Darka !!! Korzystałem z usług DS. Pro Studio, filmowanie wesela jak również zdjęcia. Jesteśmy bardzo zadowoleni, krótki czas oczekiwania na film, dobra cena oraz indywidualne podejście, na luzie.
M Mski
klient
Najlepsza jakość w super cenie. Pan Dariusz to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Polecam z czystym sumieniem 👍
Joanna Ziolkowska
klient
213
zadowolone
pary
320
zrealizowanych
projektów
217
polubień
213
miłosnych
historii
Podczas podpisywania umowy uwzględniamy rabaty cenowe.

Nasze pakiety cenowe

Pakiet podstawowy
2900
Pakiet podstawowy zawiera dwóch kamerzystów na ceremonii ślubnej w kościele oraz jednego kamerzystę od przygotowań ślubnych do przecięcia weselnego, aż do godz. 1.00 po oczepinach. Plener w dniu ślubu. Długość filmu do ustalenia. Teledysk ślubny gratis. Do 100 zdjęć gratis wyciętych z filmu dla Par nie mających fotografa. Gotowy materiał oddawany na nośniku pendrive personalizowanym w ozdobnym opakowaniu.
Napisz do Nas
Pakiet rozszerzony
3400
Pakiet ten zawiera wszystko z pakietu podstawowego rozszerzony o plener w innym terminie niż ślub. Plener w dowolnym miejscu na terenie małopolski. Miejsce pleneru wybierają Państwo Młodzi lub rekomendowanym przez nas
Napisz do Nas
Pakiet rozszerzony + dron
3800
Pakiet zawiera wszystko z dwóch wcześniejszych pakietów rozszerzone o ujęcia z drona. Ujęcia z dorna wykonywane będą tylko i wyłącznie podczas sprzyjających warunków pogodowych.
Napisz do Nas
Pakiet pełny
4600
Pakiet zawiera wszystko z poprzednich pakietów jednak jest dwóch kamerzystów na całej ceremonii ślubnej i weselnej. Możliwość również dwóch kamerzystów podczas przygotowań. Jednak ten warunek jest ustalany wcześniej w zależności w jakich warunkach pomieszczeniowych będą wykonywane te czynności.
Napisz do Nas

Sprawdź dostępność terminu

Jesteśmy ograniczeni do liczby ślubów, które filmujemy w ciągu roku, więc skontaktuj się z nami, aby sprawdzić, czy nadal mamy wolne miejsce. Zadzwoń do nas w dowolnym momencie tel. 661220305 lub napisz.