Ślub to wyjątkowy i niepowtarzalny dzień w życiu człowieka

Wiemy, że Twój ślub to o wiele więcej niż tylko jeden dzień. To wydarzenie, które przez dziesięciolecia było tworzone przez rodzinę, przyjaciół i nieoczekiwane cuda życia. Dlatego nie oprawiamy formy waszego ślubu, a raczej odkrywamy wspaniałe chwile i ożywiamy je poprzez filmowanie i fotografowanie.
Ostatnie Projekty

Co mówią nasi klienci

Jest pięknie♥️ Dziękujemy bardzo!! 😍😍 i oczywiście pozdrawiam moich fanów 😂😂
Adrianna Świerczyńska
klientka
My dziękujemy za uwiecznienie naszego dnia 😍 Najlepsza ekipa 🥰
Kinga Zielińska
klientka
Super 😎❤️
Łukasz Hodurek
klient
120
zadowolone
pary
235
zrealizowanych
projektów
490
polubień
195
miłosnych
historii
Podczas podpisywania umowy uwzględniamy rabaty cenowe.

Nasze pakiety cenowe

Pakiet eko
1900
Pakiet podstawowy zawiera jednego kamerzystę od przygotowań ślubnych do przecięcia weselnego, aż do godz. 1.00 po oczepinach. Długość filmu 30-40 min. Gotowy materiał oddawany na nośniku pendrive personalizowanym w ozdobnym opakowaniu.
Zadzwoń
Pakiet podstawowy
2900
Pakiet podstawowy zawiera dwóch kamerzystów na ceremonii ślubnej w kościele oraz jednego kamerzystę od przygotowań ślubnych do przecięcia weselnego, aż do godz. 1.00 po oczepinach. Plener w dniu ślubu. Długość filmu do ustalenia. Teledysk ślubny gratis. Gotowy materiał oddawany na nośniku pendrive personalizowanym w ozdobnym opakowaniu.
Zadzwoń
Pakiet rozszerzony
3200
Pakiet ten zawiera wszystko z pakietu podstawowego rozszerzony o plener w innym terminie niż ślub. Plener w dowolnym miejscu na terenie małopolski. Miejsce pleneru wybierają Państwo Młodzi lub rekomendowanym przez nas
Zadzwoń
Pakiet rozszerzony + dron
3600
Pakiet zawiera wszystko z dwóch wcześniejszych pakietów rozszerzone o ujęcia z drona. Ujęcia z dorna wykonywane będą tylko i wyłącznie podczas sprzyjających warunków pogodowych.
Zadzwoń
Pakiet pełny
4600
Pakiet zawiera wszystko z poprzednich pakietów jednak jest dwóch kamerzystów na całej ceremonii ślubnej i weselnej. Możliwość również dwóch kamerzystów podczas przygotowań. Jednak ten warunek jest ustalany wcześniej w zależności w jakich warunkach pomieszczeniowych będą wykonywane te czynności.
Zadzwoń

Sprawdź dostępność terminu

Jesteśmy ograniczeni do liczby ślubów, które filmujemy w ciągu roku, więc skontaktuj się z nami, aby sprawdzić, czy nadal mamy wolne miejsce. Zadzwoń do nas w dowolnym momencie tel. 661220305 lub napisz.