Od samego początku naszej działalności w branży filmowej zawierzyliśmy możliwością filmowym, jakie posiadają lustrzanki, a teraz również bezlusterkowce. W przeciwieństwie do typowych kamer aparaty posiadają dużo większe możliwość bawienia się głębią ostrości. W filmach kręconych przez wielkie produkcje, które później trafiają do kina możemy takie ujęcia zauważyć na bliskich zbliżeniach na aktorów. wszędzie tam, gdzie kadr filmowy posiada wyostrzone pięknie na danego aktora, a za nim tło jest rozmyte to ujęcie właśnie lustrzanek.

Głębią ostrości można również wyostrzyć kadr na postać która mówi, a drugą postać która słucha jest rozmyta. Takie ujęcia pomagają oglądającemu skupić uwagę na danym aktorze który właśnie przemawia. Zabawa głębią ostrości dodaje do filmu niesamowitych wrażeń i doznań wizualnych. Bardzo ładne ujęcia filmowe można również robić w nocnym klimacie. Na przykład na tle sztucznego oświetlenia miasta mieniącego się różnymi kolorami i barwami. Wyobraźcie sobie młodą parę i ich namiętny pocałunek, a nimi mozaika zlewających się ze sobą różnego rodzaju barw.

Lustrzanki mają również wiele innych pozytywnych cech, które dominują nad zwykłymi kamerami. Oczywiście mowa tu o lustrzankach profesjonalnych jak np. NIKON D5 którego jesteśmy w posiadaniu. Taka lustrzanka ma bardzo wysoką czułość ISO. Dzięki temu można filmować niemal w całkowitych ciemnościach i nie musimy się martwić, że powstaną szumy i ziarna widocznych pikseli. Wiele osób nie zwraca na to uwagi, ale biorąc kamerzystę amatora, który pracuje na amatorskim sprzęcie musicie się liczyć w tym, że film będzie rozmazany, niewyraźny. Ujęcia będą chyboczące jakby było widać każdy krok kamerzysty. Na dłuższą metę oglądanie takiego filmu jest męczące. My do swoich lustrzanek posiadamy również profesjonalne stabilizatory i gimbale. Dzięki tym urządzeniom ujęcia są płynne. Długo by można było pisać, ale nie o to chodzi. Głównie najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.