Cześć

Nazywam się Dariusz Słonina. Kamerzysta i reżyser

Bardzo trudu piszę się o sobie, ale chciałbym choć pokrótce napisać parę aspektów z mojego życia. Urodziłem się i zamieszkuję w miejscowości Trzebunia z okolic Myślenic. Większość życia poświeciłem służbie w Policji. Jednak od 2012 aktywnie zacząłem realizować jedno z kilku hobby, a mianowicie fotografię i filmowanie. Przygodę z tym hobby zacząłem z moim kolegą Piotrem Piechtą, który prowadź studio fotograficzne „STUDIO4U”. Jako koledzy stroszyliśmy zespół i nie przerwanie od 2012 roku wspólnie się rozwijaliśmy i nabierali nowych doświadczeń. Obecnie jestem emerytowanym policjantem i postanowiłem założyć własną dzielność opartą na wiedzy i doświadczeniach nabytych w „STUDIO4U”. Jednocześnie w dalszym ciągu współpracując z kolegą Piotrem Piechotą.

Tworzenie filmów
Jeśli posiadasz produkt, który chcesz wprowadzić na rynku. Chcesz zbudować wizerunek swojej marki. Posiadasz wizję do udostępnienia lub historię do opowiedzenia. Zadzwoń do nas.
Zarządzanie projektem
Zlecając Nam swój projekt będziesz miał pełną kontrolę nad prowadzonymi pacami. To ty decydujesz jak ma wyglądać Twój projekt. Materiały przekazujemy po ostatecznej Twojej akceptacji
sprzęt
Pracujemy tylko na profesjonalnym sprzęcie filmowym. dzięki temu Twój film będzie wysokiej jakości zarówno wizualnej jak i fonicznej.
Kreatywność
Jeśli nie masz pomysłu, lub nie możesz się zdecydować jak ma wyglądać Twój projekt. Zdaj się na nas i naszą kreatywność. Pomożemy Ci zbudować odpowiednią dla Twoich potrzeb wizytówkę firmy i nie tylko.