Pomożemy Ci zbudować wizerunek Twojej firmy

Jeśli posiadasz firmę usługową, produkcyjną, czy handlową to koniecznie skontaktuj się z nami

Nastały czasy, gdzie światem rządzi wszechobecna sieć internetowa. Jest  takie powiedzenie cyt. ” Jeśli czegoś nie ma w Internecie to znaczy, że nie istnieje”. Dlatego nie zwlekaj i zadbaj o wizerunek swojej firmy. Stwórz z nami reklamę i pokaż czym się zajmujesz. Pokaż swoim klientom multimedialną prezentację Twojej działalności. Zdobądź nowe zlecenia, poszerz swoje horyzonty, rozwiń skrzydła.     
Ostatnie Projekty

Co mówią nasi klienci

Jest pięknie♥️ Dziękujemy bardzo!! 😍😍 i oczywiście pozdrawiam moich fanów 😂😂
Adrianna Świerczyńska
klientka
My dziękujemy za uwiecznienie naszego dnia 😍 Najlepsza ekipa 🥰
Kinga Zielińska
klientka
Super 😎❤️
Łukasz Hodurek
klient
Serdecznie polecamy pana Darka! Zrobił nam przepiękny film teledysk i zdjęcia ślubne. Jesteśmy mega zadowoleni. Wszystko na luzie bez stresu, w zabawnej atmosferze. Cena niska pełen profesjonalizm i szybki czas realizacji! Czego chcieć więcej? Dziękujemy raz jeszcze i polecamy wszystkim!
Ula Kania
klient
146
zadowoleni klienci
146
zrealizowanych
projektów
490
polubień
4
projekty w trakcie realizacji i oczekujący
Podane ceny mają charakter poglądowy i należy traktować je jako punkt odniesienia. Wartość każdego projektu jest wyceniana indywidualnie.

Nasze pakiety cenowe

Reklama dla firm lokalnych
2500
Kompleksowo wykonany film reklamowy. Każdy projekt omawiany jest z klientem indywidualnie. O formie oraz wyglądzie reklamy decyduje zleceniodawca. Jeśli zleceniodawca nie posiada własnego pomysłu na reklamę, może się zdać na nasze pomysły i kreatywność.
Napisz do Nas
Prezentacje Produktów
2200
Prezentacja produktu to bardzo wymagający projekt. Powinien w odpowiedni sposób przekazać odbiory najważniejsze szczegóły i cechy twojego produktu. Jeśli klient nie ma pomysły jak to zrobić może również polegać na nas. Wspólnie znajdziemy odpowiednią oprawę multimedialną.
Napisz do Nas
Reklama dla firm korporacyjnych
5700
Dla dużych firm wymagających dużych projektów angażujemy całą naszą ekipę oraz w zależności od potrzeb całe zaplecie sprzętowe. Projekty omawiane indywidualnie.
Napisz do Nas
Ujęcia z drona
600
Dla Biur Nieruchomości oraz na potrzeby innych firm realizujemy zdjęcia i filmy przy użyciu drona. Surowe materiały przekazujemy na nośniku DVD. Cela nie obejmuje montażu.
Napisz do Nas

Zadzwoń lub napisz.

Skontaktuj się z Nami, aby omówić szczegóły zlecenia ewentualnie, aby uzyskać więcej informacji. Zadzwoń do nas w dowolnym momencie tel. 661220305 lub napisz.